Rize Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünden

Rize  Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünden Haberler

Ülkemizin Gelecek Beş Yıl İçinde Ulaşmak İstediği Hedefleri Ortaya  Koyacak Olan On Birinci Ulusal Kalkınma Planı (2019-2023) Hazırlıkları Kalkınma Bakanlığı Önderliğinde Geniş Katılımlı Özel İhtisas Komisyonları ve İstişare Toplantıları İle Bşlatılmıştır.

On Birinci Kalkınma Planı Hazırlıkları Kapsamında,Yerel Paydaşların,Kadınların,Gençlerin ve Doğrudan Vatandaşların Kalkınma Planı Sürecine Dahil Olması Hedeflenmektedir.Bu Kapsamda Toplumun Tüm Kesimlerinin Plandan Beklentileri İle Katkılarını Almak ve Planda Yansıtmak Amacıyla Bir Anket Çalışması Düzenlenmektedir.

Bu Anket Vasıtasıyla Sunacağınız Katkılar Planın Önceliklerinin Belirlenmesine Işık Tutacaktır. Anket Süresi Yaklaşık 1-2 Dakika o

Olup Vermiş Olduğunuz Cevaplar Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşla Paylaşılmayacaktır.

01.28 Şubat 2018 Tarihleri Arasında Aktif Kalacak Ankete http://kblanket.kalkınma.gov.tr/index.php/473257/lang-tr Adresinden Ulaşılmaktadır.

On Birinci Ulusal Kalkınma Planı (2019-2023) Kapsamında Anket Dışında 13-20 şubat 2018 Tarihleri Arasında Tüm Vatandaşlarımıza,Kadınlar ve Gençlere Yönelik Olmak Üzere 3 Oturumun Yer Alacağı İl Toplantıları Düzenlenecektir.11. Kalkınma Planı'na Katkı Sunmak Üzere Toplantılara Katılmak İsteyen Vatandaşlarımızın http://www.doka.org.tr/TR/Haberler/Geleceğimizi -Birlikte-Planlayalım Adresinden Toplantı Yeri ve Zamanı Takip Ederek İgili Bağlantı Adresinde Belirtilen İletişim Kanalları Yoluyla Kayıt Yaptırması gGerekmektedir.Toplantı Katılımcı Sayısı 100 Kişi İle Sınırlıdır.

Duyarlılığınız ve Katkılarınızdan Dolayı Teşekkür Ederiz.

Toplantı 14 Şubat 2018 Çarşamba Günü Rize'de Yapılacaktır.

Tasarım - Yazılım: Casper/Yıldırım Bilgisayar